847.710.3299         Mon-Fri: 9:00am-8:00pm    Sat: 9:00am-3:00pm          

Profesjonalny Fotograf Chicago

Polski Fotograf na Wesele w Chicago


Studio All 4 You profesjonalny serwis fotograficzny

Jako polski fotograf na slub w Chicago oferujemy najlepsze pakiety weselne.

pages 01

JAK PRACUJEMY?

Spokojnie, dyskretnie, autentycznie.

Nie tworzymy dystansu, raczej staramy się wprowadzić luźną atmosferę. Chłoniemy Wasze emocje, czasem nawet sami się wzruszamy. Wyłapujemy sytuacje, o których często nie mieliście pojęcia. Obserwujemy. Uśmiechamy się. Zachowujemy zimną krew. Pomagamy. Czasem robimy głupie miny ;)


UWIELBIAMY NASZE ZDJĘCIA I FILMY

To one opowiadają historie o cudownych ludziach, których spotkaliśmy na naszej drodze. O ludziach, którzy nam zaufali i z którymi spędziliśmy jedne z bardziej intymnych chwil ich życia.

Fotografia weselna to nie tylko nasz zawód, ale i nasza pasja.

Szukaj nas jako polonijni fotografowie na wesele i komunie w Chicago.

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby poszukujące fotografa na swoje wesele.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ


NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Zawsze staramy się wykonać fotografie przy których się zatrzymacie. Takie, które przypomną towarzyszące Wam emocje w danym momencie. Wywołają uśmiech czy łzę. Oczywiście nie zapominając o stronie technicznej, Studio All 4 You jako profesjonalny serwis weselny w Chicago dopieszcza szczegóły nie zmieniając rzeczywistości. Chcemy aby nasze fotografie były prawdziwe i ponadczasowe, dlatego nie ulegamy modom kolorystycznym czy dodatkowym sztucznym efektom.

NIEZAWODNOŚĆ

Jako profesjonalny serwis weselny z Chicago stworzyliśmy markę, ktora umie szanować swój i Wasz czas, oraz pamiątkę jaką mamy dla Was stworzyćTeraz wszystko zapisujemy podwójnie i jeszcze robimy kopię aby zagwarantować Wam profesjonalizm jako najlepszy fotograf.

Fotografia ślubna jest jedną z najbardziej wymagajacych dziedzin, więc nie
pozostawiajcie jej przypadkowi. Dlatego zawsze ustalamy jak najwięcej
szczegółów i poznajemy oczekiwania par młodych z Chicago. 

Fotografia ślubna w Chicago to nie tylko zbiór zwykłych zdjęć związanych z dniem ślubu, choć tak wydawać by się mogło. Prawdziwa fotografia ślubna ma w sobie tak wiele znaczeń, że trudno ją opisać jednym słowem.  Zazwyczaj jest romantyczna, emocjonalna, pełna niezwykłych i podniosłych chwil i wyjątkowego klimatu. Fotografia ślubna to przede wszystkim radość z uczucia dwojga ludzi, to emocje, jakie widoczne są w ich wzajemnych relacjach, to cała gama uczuć towarzyszących młodej parze i ich bliskim w tym wyjątkowym, tak starannie przygotowanym dniu. Fotografia ślubna to malowanie obiektywem aparatu historii o tym wszystkim, co dzieje się w dniu ślubu i wesela, nie pozwalając na umknięcie najmniejszej choćby rzeczy. I tutaj na wysokości zadania stanąć musi fotograf umiejętnie manewrujący rzeczywistością – jednocześnie starając się, by była jak najbardziej naturalna, ale też sfotografowana w najpiękniejszy sposób fotograficzny reportaż ślubny opowiada zarówno o ważnych momentach z dnia ślubu, ale też nie zapomina o miłości, o przyjaźni, więzach rodzinnych, czy po prostu dobrej zabawie. Zdjęcia ślubne powinna być fotografią naturalną, szczerą i stawiająca na prawdziwe sceny i prawdziwe emocje. To nie czas na reżyserię wydarzeń, ustawianie póz czy kreowanie rzeczywistości. Fotograf ślubny to obserwator wyłapujący momenty, dostosowujący się do zastanej sytuacji i umiejący sfotografować ją w sposób wyjątkowy. Nie każdy fotograf z Chicago będzie to potrafił, dlatego warto o fotografii ślubnej pomyśleć zawczasu. Pragnąc wypełnić album ślubny oryginalnymi zdjęciami ślubnymi, ciekawymi zdjęciami z plenerowej sesji ślubnej czy wyjątkowymi i emocjonalnymi fotografiami portretowymi, po prostu musicie pomyśleć o profesjonalnym fotografie ślubnym. Zdjęcia ślubne mają za zadanie w każdej chwili przypomnieć Wam o tym niezwykłym i tak bardzo wyczekiwanym dniu, a oglądając je powinniście poczuć swoistą podróż w czasie. Taka właśnie ma być fotografia ślubna- to nie tylko piękne obrazki- ale pełne magii kadry historii o Was i Waszej miłości utrwalone przes Studio All 4 You z Chicago.

STUDIO ALL 4 YOU

CHICAGO PROFESJONALNY / FOTOGRAF WESELNY

Zobacz nasze portfolio, cennik i dokładny opis usług każdego z naszych serwisów

weselnych w Chicago.

 

logo small