847.710.3299         Mon-Fri: 9:00am-8:00pm    Sat: 9:00am-3:00pm          

Profesjonalny Fotograf Chicago

Targi Weselne w Chicago


Studio All 4 You profesjonalny serwis fotograficzny

Mega targi slubne w Chicago.

pages 01

JAK PRACUJEMY?

Spokojnie, dyskretnie, autentycznie.

Nie tworzymy dystansu, raczej staramy się wprowadzić luźną atmosferę. Chłoniemy Wasze emocje, czasem nawet sami się wzruszamy. Wyłapujemy sytuacje, o których często nie mieliście pojęcia. Obserwujemy. Uśmiechamy się. Zachowujemy zimną krew. Pomagamy. Czasem robimy głupie miny ;)


UWIELBIAMY NASZE ZDJĘCIA I FILMY

To one opowiadają historie o cudownych ludziach, których spotkaliśmy na naszej drodze. O ludziach, którzy nam zaufali i z którymi spędziliśmy jedne z bardziej intymnych chwil ich życia.

Fotografia weselna to nie tylko nasz zawód, ale i nasza pasja.

 

Najwieksze targi weselne w Chicago.

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby poszukujące fotografa na swoje wesele.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ


NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Zawsze staramy się wykonać fotografie przy których się zatrzymacie. Takie, które przypomną towarzyszące Wam emocje w danym momencie. Wywołają uśmiech czy łzę. Oczywiście nie zapominając o stronie technicznej, Studio All 4 You jako profesjonalny serwis weselny w Chicago dopieszcza szczegóły nie zmieniając rzeczywistości. Chcemy aby nasze fotografie były prawdziwe i ponadczasowe, dlatego nie ulegamy modom kolorystycznym czy dodatkowym sztucznym efektom.

NIEZAWODNOŚĆ

Jako profesjonalny serwis weselny z Chicago stworzyliśmy markę, ktora umie szanować swój i Wasz czas, oraz pamiątkę jaką mamy dla Was stworzyćTeraz wszystko zapisujemy podwójnie i jeszcze robimy kopię aby zagwarantować Wam profesjonalizm jako najlepszy fotograf.

Fotografia ślubna jest jedną z najbardziej wymagajacych dziedzin, więc nie
pozostawiajcie jej przypadkowi. Dlatego zawsze ustalamy jak najwięcej
szczegółów i poznajemy oczekiwania par młodych z Chicago. 

Fotografia ślubna w Chicago to nie tylko zbiór zwykłych zdjęć związanych z dniem ślubu, choć tak wydawać by się mogło. Prawdziwa fotografia ślubna ma w sobie tak wiele znaczeń, że trudno ją opisać jednym słowem.  Zazwyczaj jest romantyczna, emocjonalna, pełna niezwykłych i podniosłych chwil i wyjątkowego klimatu. Fotografia ślubna to przede wszystkim radość z uczucia dwojga ludzi, to emocje, jakie widoczne są w ich wzajemnych relacjach, to cała gama uczuć towarzyszących młodej parze i ich bliskim w tym wyjątkowym, tak starannie przygotowanym dniu. Fotografia ślubna to malowanie obiektywem aparatu historii o tym wszystkim, co dzieje się w dniu ślubu i wesela, nie pozwalając na umknięcie najmniejszej choćby rzeczy. I tutaj na wysokości zadania stanąć musi fotograf umiejętnie manewrujący rzeczywistością – jednocześnie starając się, by była jak najbardziej naturalna, ale też sfotografowana w najpiękniejszy sposób fotograficzny reportaż ślubny opowiada zarówno o ważnych momentach z dnia ślubu, ale też nie zapomina o miłości, o przyjaźni, więzach rodzinnych, czy po prostu dobrej zabawie. Zdjęcia ślubne powinna być fotografią naturalną, szczerą i stawiająca na prawdziwe sceny i prawdziwe emocje. To nie czas na reżyserię wydarzeń, ustawianie póz czy kreowanie rzeczywistości. Fotograf ślubny to obserwator wyłapujący momenty, dostosowujący się do zastanej sytuacji i umiejący sfotografować ją w sposób wyjątkowy. Nie każdy fotograf z Chicago będzie to potrafił, dlatego warto o fotografii ślubnej pomyśleć zawczasu. Pragnąc wypełnić album ślubny oryginalnymi zdjęciami ślubnymi, ciekawymi zdjęciami z plenerowej sesji ślubnej czy wyjątkowymi i emocjonalnymi fotografiami portretowymi, po prostu musicie pomyśleć o profesjonalnym fotografie ślubnym. Zdjęcia ślubne mają za zadanie w każdej chwili przypomnieć Wam o tym niezwykłym i tak bardzo wyczekiwanym dniu, a oglądając je powinniście poczuć swoistą podróż w czasie. Taka właśnie ma być fotografia ślubna- to nie tylko piękne obrazki- ale pełne magii kadry historii o Was i Waszej miłości utrwalone przes Studio All 4 You z Chicago.

STUDIO ALL 4 YOU

CHICAGO PROFESJONALNY / FOTOGRAF WESELNY

Zobacz nasze portfolio, cennik i dokładny opis usług każdego z naszych serwisów

weselnych w Chicago.

 

logo small